Gündemdeki projeler

Afganistan acil yardım

Afganistan acil yardım

AFGANİSTAN'A EL UZAT!

40 yıldır savaşlarla mücadele eden Afganistan şimdi kıtlığın pençesinde...

Savaş, geride bir milyon yetim çocuk bıraktı. Yüz binlerce insan ülke içinde başka yerlere göç etmek zorunda kaldı. Evleri yıkılanlar ise kamplarda yaşamaya başladı. Soğuk ve yokluk yaşam şartlarını daha da zorlaştırdı.

Afganistan'a yardım ulaştırıyoruz. Bu anlamlı projeye siz de destek olabilirsiniz.

Yardım Kuruluşu Yedi Başak İnsani Yardım Derneği 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği vergiden muaf değildir. Dernek Kütük Numarası: 27-020-004 – Gazikent Vergi Dairesi – Vergi Numarası 946 024 6979

5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.