ÜYE PANELİ

Üye Paneli

Erkek
Kadın
Tarafımla iletişime geçilmesine izin veriyorum.

İptal etmediğim ve / veya aksini talep etmediğim sürece, Yedi Başak İnsani Yardım Derneği bu formla ilettiğim Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun Kapsamında kişisel veri olarak sayılan kişisel bilgilerimin tek başına ve/veya üçüncü kişi ve kurumlara paylaşılmasına ve benimle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçilmesine muvafakat ederim.

Yetim Hamiliği başvurusunda bulunan üyelerimiz için Yedi Başak İnsani Yardım Derneği'nin sosyal incelemesi tamamlanıp onaylandıktan sonra tarafınıza iletilecek onay maili sonrası sisteme giriş yaparak üye panelinizden yetim hamiliği sürecinizi başlatabilirsiniz.

Üye Girişi

Giriş Yöntemini Seçiniz

Giriş yönetimini seçerek T.C. Kimlik Numaranız, GSM Numaranız yada E-Posta adresiniz ile giriş yapabilirsiniz.

T.C. Kimlik No
GSM
E-Mail
T.C. Kimlik No:
Şifre:

Yardım Kuruluşu Yedi Başak İnsani Yardım Derneği 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği vergiden muaf değildir. Dernek Kütük Numarası: 27-020-004 – Gazikent Vergi Dairesi – Vergi Numarası 946 024 6979

5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.