Gönüllü Ol

NEDEN GÖNÜLLÜ’YE İHTİYACIMIZ VAR?

İyilik yapmak, gönüllü ve samimi bireylerin yapabileceği bir eylemdir. Dünyanın birçok noktasında yardıma muhtaç binlerce kişi, insanlıktan iyilik bekler. İşte bu sebeple iyiliğe, gönüllü bireyler arıyoruz. Yedi Başak Gönüllüsü, bir karşılık ve çıkar beklemeksizin toplumda bütün bireylerin maddi ve manevi huzura ulaşması hedefi içinde olan, kendi isteğiyle ve ihtiyaç doğrultusunda koşturan bir bireydir. Yedi Başak Gönüllüsü, hem kendi yaşamında hem de dokunduğu yaşamlarda mutluluk, huzur, paylaşma bilinci, iyilik, ibadet vb bütün güzel şeylere vesile olan kişidir.

NASIL GÖNÜLLÜ OLUNUR?

Siz de Yedi Başak İnsanı Yardım Derneği’nin kurumsal sitesinden ve sosyal ağlar üzerinden gönüllü olarak çalışmalarımıza destek verebilir, çalışma istediğiniz alanları bizlere belirtebilirsiniz. Ayrıca iletişim numaralarımızdan bütün gönüllü çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, gönüllü olarak bizimle faaliyet gösterebilirsiniz.

GÖNÜLLÜ OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUN

Yardım Kuruluşu Yedi Başak İnsani Yardım Derneği 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği vergiden muaf değildir. Dernek Kütük Numarası: 27-020-004 – Gazikent Vergi Dairesi – Vergi Numarası 946 024 6979

5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.