Bağış Yöntemleri

Mobil Bağış

Hayırseverleri bağış seçenekleri ile daha hızlı buluşturmak için Mobil Bağış Uygulaması yapım aşamasındadır.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için yıl boyunca çalışmalar yürüten Yedi Başak, hayırseverleri bağış seçenekleri ile daha hızlı buluşturmak için Mobil Bağış Uygulaması ile bağışcılarımıza kolaylık sağlamayı hedeflemekteyiz.

IOS ve Android uyumlu mobil cihazlar için hazırlanan uygulama App Store ve Play Store’dan indirildikten sonra kullanılabilecek.

Yedi Başak’ın tüm bağış projelerini bir arada toplayan, projelere dair açıklamaların yer aldığı mobil uygulama bağış yapmayı da kolay hale getirecek.

Güvenli ve kolay bağış yapma imkânı sunan mobil uygulama, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini daha hızlı buluşturacak.YAKINDA HİZMETİNİZDE.....

Yardım Kuruluşu Yedi Başak İnsani Yardım Derneği 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 7. maddesi uyarınca T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen 14/09/2020 tarih ve 23280 sayılı Olur’ları ile Yardım Toplama iznine sahiptir. 2860 sayılı Yardım Toplama Kanununun 16. Maddesi gereğince T.C. Gaziantep Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü birimlerince denetlenmektedir.

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği vergiden muaf değildir. Dernek Kütük Numarası: 27-020-004 – Gazikent Vergi Dairesi – Vergi Numarası 946 024 6979

5520 sayılı kurumlar vergisi kanununa göre derneğimiz kurumlar vergisi mükellefleri arasında yer almamaktadır. Online Bağış sayfamızdan yapmış olduğunuz bağışlardan vergi ve banka kesintisi alınmamaktadır. Yaptığınız bağışın tamamı derneğimize ulaşmaktadır.